1. Parašykite mums

Apie mus

„Svajonių mokykla“ – tai savaitgalinė mokykla 5 – 8 klasių moksleiviams ir jų tėveliams. Čia suteikiamos šiandieniniame pasaulyje naudingos žinios, kurių moksleiviai neturi galimybės gauti mokykloje. „Svajonių mokykla“ padės geriau pažinti save ir aplinkinius, atrasti vidines galias ir panaudoti metodus, leidžiančius pasitikėti savimi, nebijoti klaidų, lengviau ir greičiau mokytis ir visapusiškai tobulėti. Mokykloje sukurta aplinka smagiam ir kūrybingam laiko leidimui, praktiniam išgirstų žinių pritaikymui. Užsiėmimai vyksta kas antrą savaitgalį (dažniausiai šeštadienį) po 4 valandas (iš viso 32 valandos per semestrą). Išklausiusiems programą įteikiami apdovanojimai. Taip pat kiekvieną semestrą laukia siurprizas!

Programa
„Svajonių mokyklos“ programą sudaro keturių semestrų kursai:
I – „Išmok mokytis
II – “Aš ir kiti
III – „Verslas
IV – „Emocijos
Galima lankyti visą programą arba pasirinkti atskirus semestrus.

Laikas ir vieta
„Svajonių mokyklos“ užsiėmimai vyksta: Vilniuje – „Varpo“ suaugusiųjų gimnazijoje, V. Šopeno g. 8. Kaune – „Žiburio“ pagrindinėje mokykloje, Verkių g. 30.

Mokymų kaina semestrui:
Vilnius – 130 eurai (1 val. kaina – 4 EUR)
Kaunas – 130 eurų (1 val. kaina – 4 EUR)

Daugiau informacijos bei registracija:
laurynas@success.lt,

Juridinis statusas:
Asociacija „Intelektinio Kapitalo Ugdymas“
S. Lozoraičio 4-5, Garliava, Kauno raj.
Kodas 301618604
AB “SEB bankas”