1. Parašykite mums

Programa

„Svajonių mokyklos“ programą sudaro keturių semestrų kursai:
I – „Išmok mokytis“
II – “Aš ir kiti
III – Verslas“
IV – „Emocijos

Galima lankyti visą programą arba pasirinkti atskirus semestrus. Šiuo metu renkamos grupės trečiajam semestrui Vilniuje ir Kaune ir pirmajam Ukmergėje.

Laikas ir vieta
„Svajonių mokyklos“ semestro “Verslas” užsiėmimai vyks 2018 spalio – 2019 sausio mėnesiais Vilniuje (nuo spalio 13 d.) – „Varpo“ suaugusiųjų gimnazijoje, Šopeno g. 8, ir Kaune (nuo spalio 6 d.) – „Žiburio“ pagrindinėje mokykloje, Verkių 30.  Semestras „Išmok mokytis“ vyks Ukmergėje, pirmas užsiėmimas spalio 13 d. Registracijos priimamos iki spalio 13 d.

Vardas*:

Pavardė*:

Klasė:

El. paštas*:

Telefono nr.*:

Miestas*:

Iš kur sužinojote?*

* - pažymėti laukeliai yra privalomi

Semestro „Verslas“ tikslai: padėti dalyviams geriau suvokti finansų, verslumo sritį ir jų santykius su kitomis gyvenimo sritimis, padidinti mokinių finansinį išprusimą, verslumą bei motyvaciją, iššugdyti asmeninių finansų valdymo įpročius. Programą parsisiųskite čia: https://drive.google.com/file/d/0B4SYGQ-yreqJc2lZM0k3UUhCR3c/view?usp=sharing.

Mes – komanda! (4 ak. val.):

Ana Suchanova (Vilniuje) – asmeninio augimo konsultantė, viešojo kalbėjimo specialistė. Priklauso pasauliniam viešojo kalbėjimo (retorikos) ir lyderystės klubui „First Toastmasters of Lithuania“. Sertifikuota TOC for education (Apribojimų teorijos) metodikos lektorė. Laurynas Pečkaitis (Kaune).

Turinys:
• Šis užsiėmimas – tai įvadas į „Svajonių mokyklos“ semestrą. Jos tikslas – išmokti kūrybingai ieškoti bendrų sprendimų komunikuojant ir siekiant bendrų tikslų. Pažinsite savo emocijas, elgesio ir mąstymo įpročius “gyvai” – iš patirties. Tai metodas, kuris padės išbandyti save netikėtose situacijose. Situacijos tikros, verčiančios priimti iššūkį „čia ir dabar“ arba atsitraukti. Dalyviai galės pasitikrinti save, ką jie dažniausiai renkasi: ar atsitraukti, ar žengti ir priimti netikėtą situaciją. Taip pat po užduoties aptarsime, koks elgesys jums padeda, o koks tukdo.

Pinigų psichologija (4 ak. val.):

Aivaras Pranarauskas – yra baigęs filosofijos studijas, šiuo metu asociacijos „Intelektinio Kapitalo Ugdymas“ mokymų vadovas, lektorius, rašytojas, karjeros konsultantas.

Turinys:
Užsiėmime formuojamas platesnis, filosofinis požiūris į pinigus, jų ryšį su žmogaus charakteriu, psichologija

Laiko valdymas (4 ak. val.):

Laurynas Pečkaitis – „Svajonių mokyklos“ vadovas, asociacijos „Intelektinio Kapitalo Ugdymas“ direktorius, mokomųjų programų autorius ir lektorius. http://www.success.lt

Turinys: • Efektyvesnis turimo laiko išnaudojimas;
• Svarbiausi gyvenimo prioritetai, kaip juos atrasti?;
• Asmeninis laiko auditas ir daug kitų asmeninį efektyvumą didinančių dalykų.

Money Gym žaidimas (8 ak. val.):

Laurynas Pečkaitis – sertifikuotas „Money Gym“ lektorius. http://www.moneygym.lt

Turinys: „Money Gym“ – realaus gyvenimo simuliacija – žaidimas apie svarbiausias gyvenimo sritis: tikslus, pinigus, santykius, sveikatą, laisvą laiką ir jų tarpusavio sąsajas. Užsiėmime formuojamos finansinė ir bendrosios kompetencijos.

Lyderystė versle ir gyvenime (8 ak. val.):

Jurijus Clavas – verslininkas, privatus investuotojas, mokymų lektorius, sertifikuotas koučingo specialistas, Roberto Kijosakio finansinio raštingumo ir verslumo ugdymo metodikos treneris. http://www.i-fitness.lt

Turinys:
Žaidimas Pinigų srautas arba Cash Flow yra finansinio raštingumo ir verslumo ir lyderystės įgūdžių treniruoklis. Tai žaidimas, kurį sukurė Robertas ir Kim Kiyosaki.Mokymus sudaro 3 dalys: Pirmoje dalyje bus aptariama lyderystės ir komandinio darbo tematika. Antroje dalyje, Pinigų srauto žaidimo pagalba vaikai galės susipažinti ir išmėginti verslo, investavimo niuansus, tuo pačiu patirdami ir lyderystės bei komandinio darbo svarbą siekiant sėkmės gyvenime ir versle. Trečioje dalyje vyks žaidimo ir paskaitos metu gautų žinių aptarimas, naudojant specialias koučingo technikas, kurios leidžia geriau įsisavinti gautas žinias ir sąmoningai jas naudoti.

Veikite nepaisydami baimės! (4 ak. val.):

Donatas Brikas – „Saviugdos Mokyklos“ įkūrėjas, sertifikuotas “TOC for Education” (Apribojimų teorijos) lektorius, internetinio projekto www.SkelbiuVaikams.lt savininkas, UAB „Enteropolio paslaugos“ verslo dalininkas, intelektualaus fitneso klubų asociacijos (IFKA) narys-steigėjas.

Turinys:
Išgryninsite savo gyvenimo tikslus; Pakelsite savo savivertę ir pagerinsite požiūrį į save; Išmoksite veikti nepasydami savo vidinių baimių; Sužinosite, ką daryti, kad visi aplinkiniai Jus palaikytų; Gausite daug energijos, kuria po seminaro užkrėsite ir kitus; Praktiškai pakelsite savo pasitikėjimo lygį seminaro metu.

Semestro „Išmok mokytis“ (Kėdainiuose) tikslas: supažindinti mokinius su efektyvaus mokymosi principais ir metodais bei sudaryti sąlygas juos išbandyti praktiškai.Programą parsisiųskite čia: https://drive.google.com/file/d/0B4SYGQ-yreqJc2lZM0k3UUhCR3c/view?usp=sharing.

Mes – komanda! (4 ak. val.):

Laurynas Pečkaitis – „Svajonių mokyklos“ vadovas, asociacijos „Intelektinio Kapitalo Ugdymas“ direktorius, mokomųjų programų autorius ir lektorius. http://www.success.lt

Turinys:
• Šis užsiėmimas – tai įvadas į „Svajonių mokyklos“ semestrą. Jos tikslas – išmokti kūrybingai ieškoti bendrų sprendimų komunikuojant ir siekiant bendrų tikslų. Pažinsite savo emocijas, elgesio ir mąstymo įpročius “gyvai” – iš patirties. Tai metodas, kuris padės išbandyti save netikėtose situacijose. Situacijos tikros, verčiančios priimti iššūkį „čia ir dabar“ arba atsitraukti. Dalyviai galės pasitikrinti save, ką jie dažniausiai renkasi: ar atsitraukti, ar žengti ir priimti netikėtą situaciją. Taip pat po užduoties aptarsime, koks elgesys jums padeda, o koks tukdo.

Greitasis skaitymas (4 ak. val.):

Aivaras Pranarauskas – yra baigęs filosofijos studijas, šiuo metu asociacijos „Intelektinio Kapitalo Ugdymas“ mokymų vadovas, lektorius, rašytojas, karjeros konsultantas.

Turinys:
Skaitymo greitis ir esminės teksto informacijos atranka; Skaitymo produktyvumas ir kaip jį pagerinti; Diferencijuotas skaitymas; Skaitymo greičio valdymas pagal teksto pobūdį.

Minčių žemėlapiai (4 ak. val.):

Laurynas Pečkaitis – „Svajonių mokyklos“ vadovas, asociacijos „Intelektinio Kapitalo Ugdymas“ direktorius. Audioprogramos „Geniali atmintis“ ir kelių efektyvaus mokymosi metodologijų autorius. Mokymus šia tema veda ir konsultuoja individualiai nuo 2008 metų.

Turinys: Tai praktinis užsiėmimas skirtas išmokti atsirinkti raktinę informaciją ir ją racionaliai sukonspektuoti naudojant schemas bei iliustracijas. Minčių žemėlapių (Mind Mapping) kūrėjas – Tony Buzan, pasaulio atminties čempionatų pradininkas, žmogus, turintis puikią atmintį. Informacija, kurią sukonspektuojame į minčių žemėlapį, tampa aiškesnė (nes naudojam kritinį mąstymą informacijos vienetus jungdami tarpusavyje), įsimintinesnė (nes panaudojam grafikus ir iliustracijas), greitai pakartojama (nes kur kas mažiau laiko užima peržvelgti informaciją viename puslapyje nei perskaityti konspektus sąsiuvinyje).

Atminties lavinimas (8 ak. val.):

Laurynas Pečkaitis – „Svajonių mokyklos“ vadovas, asociacijos „Intelektinio Kapitalo Ugdymas“ direktorius. Audioprogramos „Geniali atmintis“ ir kelių efektyvaus mokymosi metodologijų autorius. Mokymus šia tema veda ir konsultuoja individualiai nuo 2008 metų.

Turinys: Įsiminimo ir mokymosi būdai bei principai; Skaičių ir formos sistema, A. Pariso kodas ilgiems skaičiams įsiminti; Viešų kalbų mokymosi sistema; Užsienio kalbų žodžių mokymasis; Atminties „maršrutas“ ir romėniškasis kambarys; Tvarkaraščių, telefono numerių, datų, veidų įsiminimo sistemos.

Proto energija ir jos panaudojimas (8 ak. val.):

Agnė Rūgienė – Mentalinio ugdymo centro „CARPE DIEM“ lektorė, neformaliojo ugdymo veiklų organizatorė, LTF organizacijos narė, kitų NVO organizacijų narė, „Kūrybos ir pramogų karavano“ sumanytoja bei steigėja. Domiuosi žmogaus dvasiniais, proto resursais, žmogiškuoju potencialu, sveikatinimu. www.silvametodas.lt.

Turinys: Atskleidžiamas ir vystomas smegenų kūrybinis potencialas, mokiniai išmoksta efektyviau panaudoti savo proto energiją, sėkmingai spręsti problemas mokslo srityje, vystyti intuiciją, nugalėti stresą. Silva metodo pagalba dalyviai išmoksta susikurti proto būseną, kurioje jų niekas nedirgina, pvz, garsai, stresas, kurioje efektyviai „įdarbinami“ abu smegenų pusrutuliai, taip išplečiant savo protines galimybes.

Įdomioji matematika (4 ak. val.):

Andrius Berniukevičius – VGTU baigė taikomąją matematiką. Pedagogas, domisi filosofija, religija, psichologija, ekonomika ir tiksliais mokslais. Gyvenimo kredo: Myliu – vadinasi gyvenu.

Turinys: Matematika – tai ne tik skaičiai ir lygtys; Nestandartiniai uždaviniai; Skaičiavimas mintinai. Greitojo skaičiavimo technikos.

* programa ir lektoriai gali nežymiai keistis.